Francia átok ül felettünk PDF Nyomtatás E-mail
2015. július 27. hétfő, 13:30

Ebben  az évben érem nélkül megyünk haza!

Laurent (FRA) - Máthé G. 3/6 6/4 7/6(2)

Kint kezdték nagy - késő őszi hideg időben - szélben, majd folytatták esőben és bent fejezték be fedett pályán.
Gabi sokkal jobban játszott mint tegnap. A döntő szettben 5/2-re vezetett, majd 5/3-nál meccs labdához jutott, de ma sem sikerült nyerni.
Végül is a negyedik helyet szerezte meg. Két vereséget szenvedett, mindkettő meccsen 2-3 labdán múlott a siker. A fiatalabb nenzedék fejlődik, liegyenkítődtek az erőviszonyok. Egy-két ponton múlik a siker. Ennek tudatában kell értékelni a szófiai siker értékét és készülni a következő megmérettetésekre!

A győztesek: férfi egyes orosz
női egyes spanyol
férfi páros francia
női páros taipei
vegyes amerikai
győzelmet hozott.

A szervezés, a lebonyolítás, az ellátás, a versenyzőkkel való törődés a legmagasabb szineten történt.
Minden mérkőzésen játékvezető és vonalbírók, a negyeddöntőktől labdaszedők is közreműködtek.
Ilyen szervezettségről és városi teniszcentrumról - már láttam a londonit is, ami ennél is magasabb szintű - Magyarországon álmodozni sem lehet.