Útvonal-tervező

Adja meg a címét, települését, országát és mi megtervezük útvonalát

Civistenisz Kupa 2014 PDF Nyomtatás E-mail
2014. augusztus 31. vasárnap, 14:02

Népes mezőny gyűlt össze augusztus 23-án a DEAC pályáin, ahol lezajlott az I. Cívistenisz Kupa, amelyen nyílt és amatőr egyéni versenyszámok és nyílt amatőr versenyszám került megrendezésre.

A nyílt versenyszámot Kovács Imre, a nyílt párost a Vinnai Gyula/Barabás Bence duó, míg a Hajdú-Bihar megyei ranglista és CSB szempontjából fontos amatőr versenyszámot Mirgay Zsolt nyerte meg.

Nyíltban 32-en, amatőrben 37-en indultak (15-en mindkettőben)

Károlyi Kristóf (3.) - Mirgay Zsolt (1.) - Szombati Zsolt (2.)
Az amatőr dobogósok

A nyílt egyéni dobogósai - Kovács Imre (1.) - Vinnai Gyula (2.) - Bellér Gábor és Almási Ádám (3-3.)

A páros versenyben is szép számú, 19 páros indult, ahol a döntőt a Vinnai Gyula/Barabás Bence duó játszotta az Almási/Bagyó Dávid párossal, amely az előbbiek győzelmével ért véget.

Az amatőr vigaszt pedig dr. Veres Imre nyerte, ahol a döntőt Horváth Tamás ellen játszotta (9/3).